دانلود پاورپوینت فصل پنجم کتاب پروچاسکا

دانلود پاورپوینت فصل پنجم کتاب پروچاسکا

توضیحات:

فصل پنجم پروچاسکا

درمان فرد مدار (كارل راجرز)

این سایت در نظر دارد که با توجه به درخواست دانشجویان گرامی و همچنین بالا بودن قیمت کتب منبع، در قالب سلسه پاورپوینت هایی، خلاصه ای کامل و جامع از برخی کتاب های با اهمیت در حوزه ی روانشناسی و رشته های مرتبط را ارائه دهد.

این پاورپوینت فصل پنجم کتاب نظریه های روان درمانی (نظام های روان درمانی): تحلیل میان نظری نویسنده جیمز پروچسکا، جان نورکراس، ترجمه ی یحیی سیدمحمدی است.

در صورتی که به پاورپوینت فصول کتب مختلف نیازمندید، کافی است با ما در ارتباط باشید تا در کوتاه ترین زمان، مناسب ترین قیمت و بالاترین کیفیت محصول خود را دریافت کنید. 

ایمیل: Ravanpoint.ad@gmail.com                     آیدی تلگرام: Ravanpoint_admin@

همچنین ببینید:

دانلود پاورپوینت فصل اول کتاب پروچسکا

دانلود پاورپوینت فصل دوم کتاب پروچسکا

دانلود پاورپوینت فصل سوم کتاب پروچسکا

دانلود پاورپوینت فصل چهارم کتاب پروچاسکا

دانلود پاورپوینت مهارت‌ های آموزش‌ و پرورش

دانلود پاورپوینت اصول روانشناسی بالینی

دانلود پاورپوینت درس روانشناسی عمومی

دانلود پاورپوینت فصل پنجم کتاب پروچاسکا

تعداد اسلاید:

18

حجم:

470 کیلو بایت

قیمت:

10 هزار تومان

قسمتی از مطالب پاورپوینت:

نظریه شخصیت در دیدگاه راجرز:

طبق ديدگاه راجرز تمامي انسانها، يك نيروي انگيزشي اساسي دارند كه گرايش به شكوفايي است به عبارت ديگر گرایش شكوفا شدن در گرايش فطري ارگانيزم به پروراندن تمام استعدادهايش به طوري كه بتواندبه زندگي ادامه دهد و پيشرفت كند. ما با فرآيند ارزش گذاري ارگانيزمي نيز متولد مي‌شويم كه ما را قادر مي سازد آن دسته از تجربه‌هايي كه زندگي ما را تقويت مي كنند، به صورت مثبت ارزش گذاري كنيم و براي تجربه هايي كه مانع از رشد ما مي شوند ارزش منفي قائل شويم. پس ما با نيروهاي شكوفا كننده اي به دنيا مي آئيم كه ما را برمي انگيزند و فرايندهاي ارزش گذاري اي كه ما را تنظيم مي كنند. هنگامي كه خود آگاهيمان نمايان مي شود، نياز به توجة مثبت به خود را پرورش مي دهيم وقتي افراد طبق ارزش هاي دروني ساختة ديگران عمل مي كنند، شرايط ارزش را فراگرفته اند.

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *